Gdzie wziąć kredyt pozabankowy?

Gdzie wziąć kredyt pozabankowy?

Gotówka niezbędna od zaraz? Zapomnij o bankach, zwłaszcza jeśli nie masz dobrej zdolności kredytowej i stałej pracy. Tutaj najlepszym wyjściem będzie kredyt pozabankowy, który można otrzymać praktycznie od ręki, nie musząc nawet wychodzić z domu. Gdy chodzi o natychmiastowy zastrzyk gotówki, kredyty pozabankowe doskonale radzą sobie w tej kwestii i wybierane są w związku z tym przez coraz większą liczbę Polaków. Gdzie można zatem wziąć kredyt pozabankowy bez za wysokich kosztów?

Sprawdź okoliczne parabanki

W większych miastach praktycznie na każdym kroku można natknąć się na ogłoszenia i ulotki firm, gdzie można pójść po kredyt pozabankowy. Tutaj wszystkie formalności, które zazwyczaj są też bardzo okrojone, załatwia się szybko i sprawnie i od razu wyjść można z gotówką. Naturalnie, trzeba też dla oszczędności przejrzeć kilka ofert, aby wybrać tę najkorzystniejszą. Nie zawsze kredyt pozabankowy musi być bardzo drogi, zwłaszcza jeśli trafi się na jakąś promocję, a te organizowane są dość często.

Zaletą firm stacjonarnych jest to, że o kredyt pozabankowy można ubiegać się nawet wtedy, gdy potrzebuje się wyższych kwot, nie tylko tych ratujących szybko budżet. Niektóre parabanki pożyczają nawet setki tysięcy złotych, naturalnie pod zastaw czy też z żyrantami, co nie jest możliwe przy kredytach online. Taki stacjonarny kredyt pozabankowy to też dobre wyjście dla tych, którzy potrzebują pieniędzy w gotówce. Wadą jest z kolei dość niska dostępność ofert w mniejszych miejscowościach i ograniczone godziny otwarcia firm.

A może kredyt pozabankowy przez internet?

Drugim często stosowanym rozwiązaniem są kredyty pozabankowe online. W tym przypadku formalności załatwiane są przez internet, a kredyt pozabankowy jest dostępny praktycznie dla każdego. Wystarczy tylko dostęp do sieci i posiadanie konta bankowego do procedury weryfikacyjnej, a także aby otrzymać na nie wpłatę. Biorąc kredyt pozabankowy online, trzeba pamiętać, że dla błyskawicznego efektu najlepiej posiadać rachunek osobisty w tym samym banku, który obsługiwany jest przez firmę. Wtedy przelewy weryfikacyjne i z pieniędzmi będą przechodziły z konta na konto bezzwłocznie.

Gdy nie ma się w okolicy żadnej firmy, która mogłaby udzielić kredyt pozabankowy, wtedy internet jest naprawdę świetnym wyjściem. Wystarczy tylko kilka chwil, żeby wypełnić wniosek kredytowy, a pieniądze dostaną się na konto od razu po jego pozytywnym rozpatrzeniu. Wadą takich kredytów online jest to, że nie opiewają one na wysokie kwoty – zazwyczaj kredyt pozabankowy to chwilówka do 30 dni i na początek około 500 złotych, chociaż później kwoty wzrastają nawet do powyżej 2000 złotych.

Sprawdzaj opinie i ceny

Podsumowując, gdy potrzebny jest kredyt pozabankowy, ma się generalnie dwie opcje jego otrzymania – stacjonarnie i przez internet. Każda z nich ma swoje plusy i minusy, ale najważniejsze jest to, aby wybrać tanią ofertę na dobrych warunkach. Warto sprawdzać również opinie o parabankach (można łatwo znaleźć je w Internecie), aby mieć pewność, że kredyt pozabankowy będzie udzielony przez zaufaną firmę lubianą przez kredytobiorców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 komentarze

  • krystian pisze:

    Szukając kredytu można utonąć w setkach ofert różnych banków, dlatego lepiej zdać się na pomoc profesjonalnego doradcy finansowego.

Napisz komentarz


Imię (required)

Email (required)

Adres www

CommentLuv badge