Jak sobie pomóc w utrzymaniu płynności finansowej?

Jak wszyscy wiedzą mój blog poświęcony jest tematyce finansów, ale ten wpis będzie o…. Nie, nie , nie odchodzę od głównego tematu. Ten wpis również będzie poświęcony tematyce finansowej, a dokładniej jak za pomocą alternatywnego źródła dochodów, jakim w moim przypadku jest Traffic Monsoon, utrzymać płynność finansową. Zapewne większość z was boryka się z takim samym problemem jak ja jeszcze do niedawna: Jak przeżyć na godnym poziomie od pierwszego do pierwszego aby nie wpaść w tarapaty finansowe?Tutaj z pomocą przyszło mi Traffic Monsoon.

Czym jest Traffic Monsoon?

Jest to platforma reklamowa, która stanowi przepiękne połączenie reklamy w przeglądarce (tak znienawidzonej przez większość użytkowników internetu) z możliwością zarobienia. Udostępnia ona dwa rodzaje narzędzi:

  • reklamodawcy, umożliwiające promocję swojej strony lub produktu na szeroką skalę
  • oraz osobie starającej się zarobić, która ma do dyspozycji aż

3 metody zarabiania

Granica między reklamodawcami i osobami, które chcą tylko zarobić w rzeczywistości się zaciera, ponieważ reklamodawcy, aby osiągnąć darmową reklamę, także korzystają z możliwości zarobienia na Traffic Monsoon.

3 proste metody zarabiania przez internet.

Dla osób chcących dorobić za pomocą Traffic Monsoon, platforma oferuje 3 proste metody dotarcia do celu:

1. Klikanie w reklamy – czyli przeglądanie reklam znajdujących się w danej chwili w systemie. Należy pamiętać, że każdej reklamie należy poświęcić tyle czasu, ile jest do niej przypisane, aby nasze kliknięcie było zaliczone i doliczone wynagrodzenie do naszego konta.

2. Polecanie – poprzez polecanie budujemy swój własny zespół, który pracując zarabia. My natomiast otrzymujemy prowizję od ich wynagrodzenia. Budując zespół trzeba pamiętać, aby rejestrujące się osoby znalazły się na stronie Traffic Monsoon z naszego linku polecającego.

3. Inwestowanie – czyli wykup Ad Packów, które przez następne 55 dni generują nam zyski. Cena jednego Ad Packa to 50$. Dzienny zysk który nam generuje to 1$, Czyli łącznie z jednego uzyskujemy 55$ zwrotu, czyli aż 10% zysku.

Podsumowując, inwestując nieco czasu możemy za pomocą Traffic Monsoon naprawić swój budżet, przez co utrzymamy płynność finansową. Jeśli się bardziej postaramy to możemy z tego przedsięwzięcia nawet wyciągnąć jakieś oszczędności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

4 komentarze

Napisz komentarz


Imię (required)

Email (required)

Adres www

CommentLuv badge