Kto udziela pożyczki pozabankowe dla zadłużonych?

Kto udziela pożyczki pozabankowe dla zadłużonych?

Aby ubiegać się o kredyt w banku, konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej. W przeciwnym przypadku jedynym rozwiązaniem na zastrzyk finansowy mogą być pożyczki pozabankowe dla zadłużonych. Udzielają je firmy pożyczkowe, które nazywane są inaczej parabankami. Gwarantują one dostęp do szybkiej gotówki, nawet przez internet. Po pożyczki pozabankowe dla zadłużonych można wnioskować zatem bez wychodzenia z domu, oszczędzając swój czas.

Internetowe pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

Przez internet uzyska się głównie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych w formie chwilówek, czyli pożyczek zaciąganych na krótki okres i na niewysokie sumy. Takie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są dostępne praktycznie dla każdego – osób bez pracy, z negatywną historią w BIK, z nieregularnymi dochodami. Wystarczy tylko posiadać polski dowód osobisty, również potrzebne jest konto bankowe i telefon komórkowy – są one wykorzystywane do weryfikacji tożsamości. Przez internet uzyskać można pożyczkę nawet w 15 minut, gdy tylko będzie się posiadało rachunek bankowy w banku, który jest obsługiwany przez firmę pożyczkową.

Pożyczka pozabankowa osobiście

O pożyczki pozabankowe dla zadłużonych można także wnioskować samodzielnie bez internetu. W wielu miastach działają firmy pożyczkowe, gdzie można uzyskać kompleksowe wsparcie i także w jeden dzień potrzebne pieniądze. Dodatkowo można skorzystać z usług firm, które zapewniają swoim klientom osobistą obsługę z dojazdem do domu. Wtedy przedstawiciel przywiezie wszystkie dokumenty oraz gotówkę i będzie odbierał pieniądze we wskazanych terminach.

Ile kosztują pożyczki pozabankowe dla zadłużonych?

Niestety, pożyczki pozabankowe nie należą do najtańszych. Parabanki stosują maksymalne oprocentowanie, które wynosi czterokrotność stopy lombardowej NBP, czyli około 24%, a dodatkowo także wysokie prowizje, marże, ubezpieczenia, dlatego też zanim podpisze się umowę, trzeba dokładnie zapoznać się z kosztami.

Zawierając pożyczki pozabankowe dla zadłużonych przez internet, można skorzystać z praktycznych kalkulatorów, które obliczą całkowitą kwotę do oddania. Trzeba też zapoznać się z regulaminem i tabelami opłat.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
Kto udziela pożyczki pozabankowe dla zadłużonych?, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

2 komentarze

Napisz komentarz


Imię (required)

Email (required)

Adres www

CommentLuv badge