Pożyczka prywatna dla każdego!

Pożyczka prywatna dla każdego!

Chcesz szybko pożyczyć pieniądze, ale nie masz co liczyć na bank? W takim przypadku pomóc może ci pożyczka prywatna. Pożyczki pozabankowe tego rodzaju to sposób na szybką gotówkę i to bez żadnych skomplikowanych formalności. Pod terminem pożyczek prywatnych często mówi się o pożyczkach udzielanych przez firmy pozabankowe, ale generalnie pożyczka prywatna jest udzielana przez osoby prywatne. Pożyczkę tego rodzaju można uzyskać od rodziny, ale także przez internet – od całkowicie nieznajomych osób.

Na czym polega pożyczka prywatna przez internet?

Prywatna pożyczka pozabankowa jest najłatwiejsza do uzyskania na specjalizujących się w tym serwisach internetowych. Wystarczy rejestracja na nich, weryfikacja (potrzebne jest posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego), a następnie wystawia się aukcję pożyczkową. W niej umieszcza się informacje o tym, jaka pożyczka prywatna jest potrzebna, czyli kwota, okres pożyczki, oprocentowanie, zabezpieczania. Plusem jest to, że w tym przypadku kredytobiorca dyktuje warunki, ale też nie uzyska się pożyczki pozabankowej prywatnej od ręki. Aukcja trwa zazwyczaj około tygodnia i na końcową sumę składa się wielu użytkowników serwisów pożyczkowych.

Ile kosztuje pożyczka prywatna?

Generalnie pożyczka prywatna może być tańsza od zwykłej pożyczki pozabankowej. Kredytobiorca sam ustala wysokość oprocentowania, ale musi liczyć się z tym, że jeżeli będzie ono dla niego atrakcyjne, wówczas udzieleniem pożyczki nie będą zainteresowani inwestorzy. Ogólnie koszty pożyczek prywatnych są podobne do kosztów pożyczek udzielanych przez firm pozabankowe.

Nie od ręki

Pożyczka prywatna pozabankowa nie jest dostępna natychmiastowo, dlatego dla tych, którzy poszukują szybkiej gotówki, lepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na ofertę firm pożyczkowych, które również działają przez internet i dzięki nim można uzyskać pieniądze nawet w kilkanaście minut.

Dlatego pożyczka prywatna jest dobra tylko w sytuacji, w której nie jest konieczne uzyskanie pieniędzy od ręki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

2 komentarze

  • Adrianna pisze:

    Prywatne pożyczki pozabankowe to doskonałe rozwiązanie, kiedy potrzebujesz pieniędzy i nie chcesz czekać na decyzję banku, która może być odmowna. Tutaj rozwiązanie otrzymujesz w bardzo przyjazny sposób, gdyż wypełnienie formularz rejestracji zajmuje dosłownie chwilę. A i odzew samej firmy jest naprawdę szybki. Wszystko odbywa się zdalnie przez internet, nie musisz więc wychodzić z domu. A przyznana pożyczka trafia na Twoje konto bezpośrednim przelewem bankowym.

  • coolturalny pisze:

    Myślę, że każdy musi znać swoje możliwości i wiedzieć na ile jest w stanie spłacać tego typu pożyczkę

Napisz komentarz


Imię (required)

Email (required)

Adres www

CommentLuv badge